Repertuar

Ainbo - strażniczka Amazonii (2D/dubbing)

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta - pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.
opis dystrybutora kino

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 października 11:00 Warszawa, Kino na boku kup bilet
28 października 13:00 Warszawa, Kino na boku kup bilet

Basia

Basia", reż. M. Wasilewski, Ł. Kacprowicz Polska 2016-2018, dubbing, 50 min, 4+

Basia to wyjątkowo rezolutna 5-latka, dobrze znana wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Każdy odcinek uczy dzieci czegoś o dorosłych, ale i dorosłych czegoś o dzieciach. Grupa Smacznego zrealizowała do tej pory 4 odcinki o przygodach Basi. Serial okazał się absolutną rewelacją podczas 4. FF Kino Dzieci.

Odcinki w zestawie: Basia i biwak; Basia i Anielka; Basia i Dziadkowie; Basia i upał w ZOO, Basia i nowy braciszek

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 listopada 11:00 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

Basia 2

Przygody Basi ponownie na dużym ekranie. Kontynuacja przygód rezolutnej 5-latki, znanej wielbicielom książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak.

Basia to pięcioletnia bohaterka każdego przedszkolaka. Ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego – dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. W świecie Basi wszystko jest przygodą – nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!

Pierwsze odcinki serii był sukcesem frekwencyjnym w polskich kinach (uzyskały najlepszy wynik dla polskiego serialu animowanego prezentowanego w kinach).

W nowym zestawie pokazane będą odcinki: „Basia i taniec”, „Basia i pieniądze” „Basia i telewizor”, „Basia i gotowanie”.

Premiera: 5 kwietnia 2019 roku

Reżyseria::Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz

Kraj i rok produkcji:Polska 2019

Czas trwania:45 min

Wersja językowa:Dubbing

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 listopada 11:00 Warszawa, Kino na boku

Binti

Dwunastoletnia pochodząca z Kongo Binti marzy o zostaniu słynną vlogerką, jest jednak nielegalną imigrantką i grozi jej deportacja.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 listopada 14:30 Warszawa, Kino na boku

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś w pociągu

Kolejny film o przygodach dwójki przyjaciół ze szwedzkiego miasteczku Valleby. Lasse i Maja prowadzą Biuro Detektywistyczne, rozwiązują rozmaite zagadki i tworzą niezwykły team. Lasse to nieśmiały samotnik, a Maja – zbuntowana, pełna energii dziewczyna. Przeżywają przygody, których można im pozazdrościć.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 listopada 12:30 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66

Ella Bella Bingo

Norweska animacja o przygodach małej, wyjątkowo optymistycznej dziewczynki. Humorystyczna mieszanka zabawy i śmiechu skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym.

Pięcioletnia Ella Bella i Henry są najlepszymi przyjaciółmi, razem spędzają czas, dzielą się swoimi radościami i smutkami. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Dzieje się tak za sprawą chłopca, który zamieszkał w sąsiedztwie. Jak odnajdą się przyjaciele w nowej sytuacji? W jaki sposób Ella Bella wykorzysta swoją kreatywność i zdolność do rozwiązywania codziennych problemów?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
07 listopada 12:30 Warszawa, Kino na boku

Furioza (2D/oryginalny)

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz) – kiedyś miłość jego życia, teraz doświadczona policjantka, składa mu propozycję nie do odrzucenia. Albo ten zostanie policyjnym informatorem i wtyczką, albo jego brat (Wojciech Zieliński) trafi do więzienia z wieloletnim wyrokiem. Przyciśnięty do muru Dawid w końcu ulega, a jego głównym celem staje się infiltracja rosnącej w siłę zorganizowanej grupy przestępczej. Trafiając w sam środek wojny o wpływy i pieniądze, będzie musiał mierzyć się z ciągłą podejrzliwością ze strony dawnego przyjaciela Goldena (Mateusz Damięcki). Wkrótce odkryje też, że świat, od którego próbował się uwolnić, wciąga go ze zdwojoną siłą.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 października 20:15 Warszawa, Kino na boku kup bilet
28 października 19:30 Warszawa, Kino na boku kup bilet

Rodzina Addamsów 2 (2D/dubbing)

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
27 października 14:15 Warszawa, Kino na boku kup bilet
28 października 15:00 Warszawa, Kino na boku kup bilet
28 października 17:00 Warszawa, Kino na boku kup bilet

Szczęściara

Rozmowę po filmie poprowadzi Zuzanna Lenart
OPIS: Candice to niepoprawna optymistka, która pragnie naprawiać świat wokół siebie. Choć rówieśnicy patrzą
na nią z dystansem, a rodzina nie zawsze podziela jej entuzjazm, rudowłosa dziewczyna wierzy, że szczęścia
wystarczy dla każdego.  
Gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę – to zdanie doskonale pasuje do nastoletniej Candice. Nawet
dokuczający rówieśnicy oraz zmartwiona rodzina to dla niej błahostka. Wielki optymizm dziewczynki sprawia,
że wśród kolegów i koleżanek uchodzi za dziwaczkę. Mimo to rudowłosa bohaterka śmiało idzie przez życie i
chce pomagać innym. Wszyscy zdają się potrzebować jej pomocy: nauczycielka z rozbieganym okiem, nowy
kolega „z innego wymiaru”, a przede wszystkim mama i tata, którzy przechodzą trudne chwile.
Zdeterminowana Candice chce udowodnić, że rodzina zawsze powinna trzymać się razem, nawet w obliczu
szarej codzienności.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
06 listopada 14:30 Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury - Głębocka 66